یا یک نمایشگاه صنعتی دائمی و یک شبکه تخصصی خدمات نوین کسب و کار است.


تاکنون در Eadver، نمایشگاههایی تخصصی به صورت الکترونیکی و مجازی، در زمینه های صنعت برق، کنترل، ابزار دقیق و صنعت خودرو برگزار شده است. این نمایشگاهها دائمی هستند و غرفه های آنها در تمام طول شبانه روز، دایر بوده و به بازدیدکنندگان، خدمات خودرا ارائه می دهند.
تیمی ازافراد خبره و متخصص در یک صنعت خاص، دانش نامه ویژه آن صنعت را تدوین می کند و بنابراین بازدیدکنندگان، علاوه بر بازدید از غرفه های نمایشگاه، می توانند دانش خودرا نسبت به آن صنعت ارتقا دهند.


برای غرفه داران، تنها شرکت در نمایشگاه، مد نظر نیست و این عزیزان می توانند از خدمات نوین کسب و کار که در این شبکه ارائه می شود استفاده کنند از جمله :

در ابداعی از شبکه Eadver با نام Quick Introduction to Search Engines یا معرفی سریع به موتورهای جستجو، از پیشرفته ترین متدهای SEO استفاده شده و مطالب غرفه داران در موتورهای جستجوگر بزرگ با الگوریتم هایی منحصربفرد، Indexing شده و در نتیجه پس ازمدت کوتاهی، در جستجوی مطالب و کلمات کلیدی، آن کسب و کار در نتایج اولیه موتورهای جستجوگری نظیر google ظاهر میگردد.

در این شبکه، اطلاعاتی از هزاران بنگاه اقتصادی نگه داری می شود و با استفاده از Eadver linker فروشندگان و خریداران به صورت خودکار شناسایی شده و به یکدیگر معرفی می شوند و اطلاعات مفید هریک از آنها از طریق حساب کاربری Eadver ، ایمیل، پیام کوتاه، فکس و غیره به دست دیگری می رسد. Eadver linker ایده ای است که برای اولین بار در شبکه Eadver ابداع شده است.


برای هر نمایشگاه، یک اپلیکیشن اندروید نیز طراحی شده است که حاوی نمایشگاه آن صنعت خاص به علاوه خدمات نوین کسب و کار است. یعنی این اپلیکیشن، تلفیقی از دو بخش ذکر شده در بالاست.

 

ورود به سامانه:

http://www.eadver.com