یکی از نقاط قوت شرکت مهندسی سوشیانس، پشتیبانی تمام عیار از پروژه ها و محصولات تولیدی است.

  • محتواسازی : کمک به ساخت و آماده سازی محتوای وب سایتها و اپلیکیشنهای طراحی شده

 

  • محتواگذاری : کارکنان بخش پشتیبانی، در صورت تمایل کارفرما، پس از طراحی، تمام محتواها را وارد می کنند و بنابراین وب سایت و اپلیکیشن با سرعت و دقت هرچه تمام تر آماده به کار خواهد شد. این نکته بسیار حائز اهمیت است چرا که براساس تجربه به این آگاهی رسیده ایم که اکثر مشتریان در بارگذاری مطالب، به ویژه بارگذاری اولیه به مشکل بر میخورند. این کار با استقبال بالایی از طرف مشتریان مواجه شده است.

 

  • مشاوره و تذکر درباره محتواهای وارد شده از سمت مشتری : ممکن است مشتری که تحت تعلیم و آموزش ما قرار گرفته تابتواند محتوای وب سایت و اپلیکیشن خودرا مدیریت کند، مطالبی را درج کند که بر روی SEO و کیفیت سایت تأثیرات مخربی را داشته باشد. پشتیبانی شرکت، بصورت هفتگی، نکات و تذکرات کتبی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

  • مونیتورینگ امنیتی : چنانچه وب سایت طراحی شده دارای چارچوب و محتوای مناسبی باشد آمار بازدید بالایی پیدا خواهد کرد و به تدریج هکرها با مقاصد مختلف به وب سایت حمله خواهند کرد. در این پنل پشتیبانی، کل مراجعات به وب سایت مشتری را اختصاصا زیر نظر خواهیم گرفت و کوچکترین حرکتی از چشمان ما دور نخواهد ماند.

 

  • پشتیبانی فنی : چنانچه در رابطه با صحت کارکرد وب سایت یا هر برنامه دیگر، تولید شده توسط شرکت، مشکلی پیش بیاید که از طرف تیم طراحی و تولید بوده باشد، این شرکت در سریع ترین زمان ممکن مسأله را حل کرده و گزارشهای فعالیتهارا خدمت مشتریان خود ارسال خواهد کرد.

 

شماره تماس : 02195118421